Alaplı Fındık Fiyatları

1956
Alaplı Fındık Fiyatları
Alaplı Fındık Fiyatları

Alaplı’da Fındık Fiyatı Ne Kadar?

Alaplı’da fındık fiyatları diğer şehirlerde olduğu gibi hasat zamanından bir hafta sonra açıklanmaya başlar. Alaplı Ticaret Odası bu zamandan sonra fındık fiyatlarını açıklar. Sezon rekoltesine göre fiyatlar aşağı yada yukarı hareket edebilir. Zonguldak’ın ilçeleri Alaplı’da fındık fiyatları farklılık gösterir.

10.01.2018 Alaplı Fındık Fiyatı

Şehir En Az Fiyat En Çok Fiyat Değişim
TMO 10,00 10,00
Alaplı 8,05 10,00

Zonguldak Fındık Fiyatlarını Buradan Takip Edebilirsiniz

Alaplı Fındık Fiyatları bu sayfada güncel olarak yayımlanmaktadır. Her gün güncellenen fiyatlar Alaplı Ticaret borsasından alınan bilgilerle size ulaştırılır. Aynı zamanda sayfada bulunan grafiklerle Alaplı’da fındık fiyatlarının nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede fındığınızı tam zamanında satabilir ve alabilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık fındık fiyatları size Ticaret borsasından alınan bilgilerdir. Bu anlamda objektif ve gerçek bilgiler barındırır. Aynı zamanda fındık üretim bilgileri ile yıllık fındık üretimini öğrenebilirsiniz. Bu anlamda yıllık fındık üretimi bilgilerinin fiyatlara olan etkisini görebilirsiniz. Aynı zamanda diğer şehirlerdeki fındık üretimini grafiklerden öğrenerek fındığınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sayın Fındık Üreticisi günlük fındık fiyatlarını buradan takip edebilirsin. Türkiye’de üretilen bütün fındıkların fiyatlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Her gün güncellenen fiyatları illere göre öğrenebilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda yıllara göre fındık fiyatları, aylara göre fındık fiyatları ve hafta içi fındık fiyatlarının bilgisine ulaşabilirsiniz. Genellikle fındık fiyatlarının hangi aylarda en yüksek seviyeye ulaştığını görerek elinizdeki fındığı satabilirsiniz. Yada fındık alımında bulunabilirsiniz.

Bilindiği gibi fındık fiyatlarının belirlenmesinde siyasi etken çok önemlidir. Özellikle serbest piyasada pazara çıkan fındık, siyasi hareketlenmelerden oldukça etkilenir. Özellikle serbest piyasaya hakim olan firmalar ya da tüccarlar fındık fiyatlarında spekülasyonlar yaparak üreticinin fındığı üzerinde oyunlar oynar. Bu şekilde fındık fiyatlarını düşürürler.

HABERLER

CEVAP VER

Lütfen Yorum Yapın
Lütfen Adınızı Buraya Yazın