Düzce Fındık Fiyatları
Düzce Fındık Fiyatları

Bugün Düzce Fındık Fiyatını aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Bu listedeki bilgiler Düzce fındık borsası ve piyasa bilgileri ile oluşmaktadır. Dolayısıyla yöreden yöreye fiyatlar değişebilmektedir.

ŞehirEn Az FiyatEn Çok Fiyat
TMO16,5017,00
Düzce16,8517,50
Akçakoca16,8517,50
Kaynaşlı 16,50 17,30

Düzce’de Fındık Fiyatı Ne Kadar?

Düzce fındık fiyatları diğer şehirlerde olduğu gibi hasat zamanından bir hafta sonra açıklanmaya başlar. Düzce Ticaret Odası bu zamandan sonra fındık fiyatlarını açıklar. Sezon rekoltesine göre fiyatlar aşağı yada yukarı hareket edebilir. Düzce’nin ilçelerinden Akçakoca‘da fındık fiyatları farklılık gösterir. Akçakoca fındık fiyatlarını öğrenmek için menüden ilgili ilçenin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Düzce Fındık Fiyatları Hakkında Bilgi

Düzce Fındık Fiyatları bu sayfada güncel olarak yayımlanmaktadır. Her gün güncellenen fiyatlar Düzce Ticaret borsasından alınan bilgilerle size ulaştırılır. Aynı zamanda sayfada bulunan grafiklerle Düzce’de fındık fiyatlarının nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede fındığınızı tam zamanında satabilir ve alabilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık fındık fiyatları size Ticaret borsasından alınan bilgilerdir. Bu anlamda objektif ve gerçek bilgiler barındırır. Aynı zamanda fındık üretim bilgileri ile yıllık fındık üretimini öğrenebilirsiniz. Bu anlamda yıllık fındık üretimi bilgilerinin fiyatlara olan etkisini görebilirsiniz. Aynı zamanda diğer şehirlerdeki fındık üretimini grafiklerden öğrenerek fındığınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sayın Fındık Üreticisi günlük fındık fiyatlarını buradan takip edebilirsin. Türkiye’de üretilen bütün fındıkların fiyatlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Her gün güncellenen fiyatları illere göre öğrenebilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda yıllara göre fındık fiyatları, aylara göre fındık fiyatları ve hafta içi fındık fiyatlarının bilgisine ulaşabilirsiniz. Genellikle fındık fiyatlarının hangi aylarda en yüksek seviyeye ulaştığını görerek elinizdeki fındığı satabilirsiniz. Yada fındık alımında bulunabilirsiniz.

Bilindiği gibi fındık fiyatlarının belirlenmesinde siyasi etken çok önemlidir. Özellikle serbest piyasada pazara çıkan fındık, siyasi hareketlenmelerden oldukça etkilenir. Özellikle serbest piyasaya hakim olan firmalar ya da tüccarlar fındık fiyatlarında spekülasyonlar yaparak üreticinin fındığı üzerinde oyunlar oynar. Bu şekilde fındık fiyatlarını düşürürler.

Buradaki bilgiler Düzce Ticaret Borsasından alınmıştır.

1 Yorum

  1. Ey vekiller bugünün yarınıda var fındık üreticilerini ferroya ve ortaklarının verdigi fiata mecburedenler utansın bir dönemde batan bir şirket fındık tan ihracatı yapıp marketler zincirini kurtarmıstı bir gün ALLAH sorar üreticinin emeyiile ekmeile oynayanlara dünyanın üstü varsa altıda var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz