Bugün Kocaeli Fındık Fiyatını aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Bu listedeki bilgiler Kocaeli fındık borsası ve piyasa bilgileri ile oluşmaktadır. Dolayısıyla yöreden yöreye fiyatlar değişebilmektedir.

ŞehirEn AzEn ÇokDurum
TMO21,5022,50
Kocaeli 22,5023,50
Kandıra22,5023,50

Kocaeli’de Fındık Fiyatı Ne Kadar?

Kocaeli fındık fiyatları diğer şehirlerde olduğu gibi hasat zamanından bir hafta sonra açıklanmaya başlar. Kocaeli Ticaret Odası bu zamandan sonra fındık fiyatlarını açıklar. Sezon rekoltesine göre fiyatlar aşağı yada yukarı hareket edebilir.

Kocaeli Fındık Fiyatları Hakkında Bilgi

Kocaeli Fındık Fiyatları bu sayfada güncel olarak yayımlanmaktadır. Her gün güncellenen fiyatlar Kocaeli Ticaret borsasından alınan bilgilerle size ulaştırılır. Aynı zamanda sayfada bulunan grafiklerle Kocaeli’de fındık fiyatlarının nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede fındığınızı tam zamanında satabilir ve alabilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık fındık fiyatları size Ticaret borsasından alınan bilgilerdir. Bu anlamda objektif ve gerçek bilgiler barındırır. Aynı zamanda fındık üretim bilgileri ile yıllık fındık üretimini öğrenebilirsiniz. Bu anlamda yıllık fındık üretimi bilgilerinin fiyatlara olan etkisini görebilirsiniz. Aynı zamanda diğer şehirlerdeki fındık üretimini grafiklerden öğrenerek fındığınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sayın Fındık Üreticisi günlük fındık fiyatlarını buradan takip edebilirsin. Türkiye’de üretilen bütün fındıkların fiyatlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Her gün güncellenen fiyatları illere göre öğrenebilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda yıllara göre fındık fiyatları, aylara göre fındık fiyatları ve hafta içi Kocaeli fındık fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz. Genellikle fındık fiyatlarının hangi aylarda en yüksek seviyeye ulaştığını görerek elinizdeki fındığı satabilirsiniz. Yada fındık alımında bulunabilirsiniz.

Bilindiği gibi fındık fiyatlarının belirlenmesinde siyasi etken çok önemlidir. Özellikle serbest piyasada pazara çıkan fındık, siyasi hareketlenmelerden oldukça etkilenir. Özellikle serbest piyasaya hakim olan firmalar ya da tüccarlar fındık fiyatlarında spekülasyonlar yaparak üreticinin fındığı üzerinde oyunlar oynar. Bu şekilde fındık fiyatlarını düşürürler.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

3 YORUMLAR

  1. Fındığı bitirdiniz be, yakıcam bütün tarlayı olsun bitsin. Bu fiyatlar fındığın masrafını zor karşılıyor zaten biçmesidir, işçisidir bunlara gidiyor bütün para. Nerede bu #FİSKOBİRLİK ??

  2. Fındığı bitirdiniz be, yakıcam bütün tarlayı olsun bitsin. Bu fiyatlar fındığın masrafını zor karşılıyor zaten biçmesidir, işçisidir bunlara gidiyor bütün para. Nerede bu #FİSKOBİRLİK ??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz