İMTİYAZ SAHİBİ
Kenan Ayhan
kenan.ayhan@findikureticisi.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Kerim Ayhan
kerim.ayhan@@findikureticisi.com

EDİTÖRLER

D. Hazar Çelik – dogukan.celik@findikureticisi.com

G. Burak Dumlu – burak.dumlu@findikureticisi.com

Serhat Bilgiç – serhat.bilgic@findikureticisi.com

Sahra Karakaş – sahra.karakas@findikureticisi.com

Merve Selbasan – merve.selbasan@findikureticisi.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Esra Şilen – esra.silen@findikureticisi.com

HUKUK DANIŞMANI

Osman Şilen – osman.silen@findikureticisi.com

REKLAM REZERVASYON

Kenan Ayhan
(reklam@findikureticisi.com)

YAZILIM

WordPress – Newspaper

DOMAIN SERVİSİ

Hosting.com.tr

HOSTING SERVİSİ

Natro

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@@findikureticisi.com)

ADRES
Kıvılcım sok. ORDU / ÜNYE

TELEFON

+90 554 279 97 41

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Findikureticisi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2018 Findikureticisi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Findikureticisi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Findikureticisi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Findikureticisi.com. However, sometimes the Findikureticisi.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Findikureticisi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Findikureticisi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Findikureticisi.com and its services. When you use Findikureticisi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Findikureticisi.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan Findikureticisi.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@findikureticisi.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz