Ticaret Borsası Başkanı İbaş, kentin en büyük katma değerini oluşturan fındık konusunda milletvekilleri nezdinde çalışmalar yürüteceklerini dile getirdi.

ANKARA’DAKİ OFİSİNİZ

CHP Milletvekili Necati Tığlı ise, “Giresun’umuzun önemli sivil toplum örgütü olan borsa başkanımız ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. Yaşam kaynağımız fındığımızı yeni sezondaki fiyat beklentilerini, rekolte, devlet teşviklerini beraber değerlendirdik. Yapılacak çalışmalarda dayanışma içinde olacağımızın sözünü verdik. Giresun bizimle, biz Giresun’layız. Burası Giresun’un Ankara’daki çalışma ofisidir. Her zaman kapımız ve gönlümüz Giresun’a açık olacaktır” diye konuştu.

1 Yorum

  1. Tüm fındığa talibiz diyen Fiskobirlik, Tüccar alımlara devam ederken haziran başında alımları neden kestiniz? Yok efendim kırılmış fındık almak daha iyi olur dediniz. Ya üretici elindeki mahsulü ne yapacak. İşin kolayına gitmek bu birliğe yakışmadı. Bence alımlara devam etmeliydiniz, ha yeterli fındık gelmiyormuş. Gelenleri alıp Fabrikayı tekrar çalıştırmaya başladığınızda kırardınız. yani vatandaşı geri çeviremezsiniz. Bir ay KABUKLU FİNDIĞI BEKLETEBİRLİRDİNİZ PEKALA…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz