Bugün Trabzon Fındık Fiyatını aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Bu listedeki bilgiler Trabzon fındık borsası ve piyasa bilgileri ile oluşmaktadır. Dolayısıyla yöreden yöreye fiyatlar değişebilmektedir.

ŞehirEn AzEn ÇokDurum
TMO21,5022,50
Trabzon21,5022,50
Arsin21,5022,50
Yomra21,5022,50
Akçaabat21,5022,50
Araklı21,5022,50
Vakfıkebir21,5022,50
Maçka21,5022,50
Beşikdüzü21,5022,50

Trabzon’da Fındık Fiyatı Ne Kadar?

Trabzon’da fındık fiyatları diğer şehirlerde olduğu gibi hasat zamanından bir hafta sonra açıklanmaya başlar. Trabzon Ticaret Odası bu zamandan sonra fındık fiyatlarını açıklar. Sezon rekoltesine göre fiyatlar aşağı yada yukarı hareket edebilir.

Trabzon Fındık Fiyatlarını Buradan Takip Edebilirsiniz

Trabzon Fındık Fiyatları bu sayfada güncel olarak yayımlanmaktadır. Her gün güncellenen fiyatlar Trabzon Ticaret borsasından alınan bilgilerle size ulaştırılır. Aynı zamanda sayfada bulunan grafiklerle Trabzon ‘da fındık fiyatlarının nasıl hareket ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede fındığınızı tam zamanında satabilir ve alabilirsiniz. Haftalık, aylık ve yıllık fındık fiyatları size Ticaret borsasından alınan bilgilerdir. Bu anlamda objektif ve gerçek bilgiler barındırır. Aynı zamanda fındık üretim bilgileri ile yıllık fındık üretimini öğrenebilirsiniz. Bu anlamda yıllık fındık üretimi bilgilerinin fiyatlara olan etkisini görebilirsiniz. Aynı zamanda diğer şehirlerdeki fındık üretimini grafiklerden öğrenerek fındığınızı daha iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sayın Fındık Üreticisi günlük fındık fiyatlarını buradan takip edebilirsin. Türkiye’de üretilen bütün fındıkların fiyatlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Her gün güncellenen fiyatları illere göre öğrenebilirsiniz. Bu sayfada aynı zamanda yıllara göre fındık fiyatları, aylara göre fındık fiyatları ve hafta içi Trabzon fındık fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz. Genellikle fındık fiyatlarının hangi aylarda en yüksek seviyeye ulaştığını görerek elinizdeki fındığı satabilirsiniz. Yada fındık alımında bulunabilirsiniz.

Bilindiği gibi fındık fiyatlarının belirlenmesinde siyasi etken çok önemlidir. Özellikle serbest piyasada pazara çıkan fındık, siyasi hareketlenmelerden oldukça etkilenir. Özellikle serbest piyasaya hakim olan firmalar ya da tüccarlar fındık fiyatlarında spekülasyonlar yaparak üreticinin fındığı üzerinde oyunlar oynar. Bu şekilde fındık fiyatlarını düşürürler.

2 YORUMLAR

  1. fındık fiyatını oy tayin eder terazinin kesesine fındık çuvalı diğer gözüne oyu koy ,hiç oy kaygısı yoksa neden sızlanma dikkate alınsın.dünyanın kanunu budur.yerel seçimlerde değerlendirmeyi düşünüyorum.
    VAKTI ZAMANINDA Meşhur bir politikacıya vatandaş bir soru sormuş buişler ne zaman düzelecek diye.POLİTİKACININ CEVABI:”SİZ BİZİ SEÇİYORSUNUZ SONRADA BİZİM KARŞIMIZA GELİP ÖNÜNÜZÜ İLİKLEYİP HAZIR OL VAZİYETTE BEKLİYORSUNUZ.NE ZAMANKİ VEKİL ASIL,KARŞISINDA HAZIR OL VAZİYETİNDE DURURSA İŞLER DÜZELECEK
    DEMEKTİR.,SAYGILAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz